Dotykový vypínač 1 kanálový, Biely, Wifi Tuya, TAPA Smart Home

Kód: SWW-01
Akcia Tip
€18,90 –29 %
44 1 main zigbee
€18,90 –29 % €13,30
Skladom
TAPA inteligentný vypínač používa dotykový panel z tvrdeného skla a protipožiarny PC substrát ktorý mu dáva elegantný vzhľad. Odolné proti poškriabaniu, vlhkosti, protipožiarne, ľahko sa používa a inštaluje. Vymeňte tradičný nástenný vypínač za elegantný

Detailné informácie

Podrobný popis

Dotykový inteligentný vypínač ovláda 1 svetelný okruh z jedného miesta. Štandardne sa tieto vypínače používajú pre menšie miestnosti s jedným vstupom a jedným svietidlom ako napr. domácnosť, kancelárie, hoteli, nemocnice…

Dotykový vypínač jednoducho zapnete jedným dotykom a ďalším dotykom svetlo vypnete. K prepínaču je možné pripojiť aplikáciu Tuya / Smart life, aby bolo možné kedykoľvek a kdekoľvek zapnúť / vypnúť pripojené svetlá.Tiež je možné nastaviť naplánované zapnutie / vypnutie v stanovený čas. Perfektne spolupracujte s Amazon Alexa, Google Home!

TAPA dotykové vypínače sú vhodné do všetkých štandardných inštalačných krabičiek kde je hĺbka aspoň 43 mm a rozteč 60 mm. Zapojenie je rovnaké ako pri mechanických vypínačoch.
Pre inštaláciu TAPA dotykového vypínača sú potrebné iba 2 káble. Fázový vodič a svetelný okruh

Balenie obsahuje všetko pre pohodlnú inštaláciu tohto vypínača do krabičiek. Súčasťou balenia sú aj montážne skrutky a inštalačný rámik. 
 
 
 
 
 
 
 


Dodatočné parametre

Kategória: OVLÁDANIE
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg