Dotykový vypínač 1 kanálový, Biely, Zigbee Tuya, TAPA Smart Home

Kód: SZW-01
Akcia
€20,90 –30 %
main zigbee
€20,90 –30 % €14,60
Skladom

TAPA smart vypínač používa dotykový panel z tvrdeného skla a protipožiarny PC substrát ktorý mu dáva elegantný vzhľad. Odolné proti poškriabaniu, vlhkosti, protipožiarne, ľahko sa používa a inštaluje. Vymeňte tradičný nástenný vypínač za elegantný

Detailné informácie

Podrobný popis

Dotykový smart vypínač ovláda 1 svetelný okruh z jedného miesta. Štandardne sa tieto vypínače používajú pre menšie miestnosti s jedným vstupom a jedným svietidlom ako napr. domácnosť, kancelárie, hoteli, nemocnice…

Dotykový vypínač jednoducho zapnete jedným dotykom a ďalším dotykom svetlo vypnete. K prepínaču je možné pripojiť aplikáciu Tuya / Smart life, aby bolo možné kedykoľvek a kdekoľvek zapnúť / vypnúť pripojené svetlá.Tiež je možné nastaviť naplánované zapnutie / vypnutie v stanovený čas. Perfektne spolupracujte s Amazon Alexa, Google Home! 
Pre tento produkt je potrebné, aby ste mali Zigbee bránu

TAPA dotykové vypínače sú vhodné do všetkých štandardných inštalačných krabičiek kde je hĺbka aspoň 43 mm a rozteč 60 mm. Zapojenie je rovnaké ako pri mechanických vypínačoch.
Pre inštaláciu TAPA Zigbee dotykového vypínača sú potrebné  3 káble. Fázový vodič, svetelný okruh a nulový vodič.

Balenie obsahuje všetko pre pohodlnú inštaláciu tohto vypínača do krabičiek. Súčasťou balenia sú aj montážne skrutky a inštalačný rámik. 

Dodatočné parametre

Kategória: OVLÁDANIE
Hmotnosť: 1 kg