Dotykový vypínač 1 kanálový, Čierny, Wifi Tuya, TAPA Smart Home

Kód: SWB-01
Akcia
€18,90 –29 %
main black
€18,90 –29 % €13,30
Skladom

K TAPA dotykovému vypínaču je možné pripojiť aplikáciu Tuya / Smart life, aby bolo možné kedykoľvek a kdekoľvek zapnúť / vypnúť pripojené svetlá

Detailné informácie

Podrobný popis

TAPA Dotykový smart vypínač ovláda 1 svetelný okruh z jedného miesta. Štandardne sa tieto vypínače používajú pre menšie miestnosti s jedným vstupom a jedným svietidlom ako napr. domácnosť, kancelárie, hoteli, nemocnice…

Dotykový vypínač jednoducho zapnete jedným dotykom a ďalším dotykom svetlo vypnete. K prepínaču je možné pripojiť aplikáciu Tuya / Smart life, aby bolo možné kedykoľvek a kdekoľvek zapnúť / vypnúť pripojené svetlá.Tiež je možné nastaviť naplánované zapnutie / vypnutie v stanovený čas. Perfektne spolupracujte s Amazon Alexa, Google Home! 


TAPA dotykové vypínače sú vhodné do všetkých štandardných inštalačných krabičiek kde je hĺbka aspoň 43 mm a rozteč 60 mm. Zapojenie je rovnaké ako pri mechanických vypínačoch.
Pre inštaláciu TAPA dotykového vypínača sú potrebné iba 2 káble. Fázový vodič a svetelný okruh

Balenie obsahuje všetko pre pohodlnú inštaláciu tohto vypínača do krabičiek. Súčasťou balenia sú aj montážne skrutky a inštalačný rámik. 

Dodatočné parametre

Kategória: OVLÁDANIE
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg